Jak to działa?

ShareDecor to portal, który powstał z potrzeby zmiany wystroju wnętrza niskim kosztem, oszczędzając przy tym czas, miejsce oraz działając ekologicznie, w duchu idei zero-waste.

 

1. Stwórz Konto

Na początku musisz stworzyć własne konto, które umożliwi Ci dodawanie ogłoszeń, kontakt z innymi użytkownikami, wymianę lub sprzedaż dekoracji.

2. Dodaj ofertę

Kiedy już założyłeś konto, nadszedł czas aby wymienić  lub sprzedać niektóre z dekoracji. Daj im nowe życie w innym domu! Rozważ również wymianę całych zestawów dekoracji – pozwoli Ci to na szybką zmianę dopasowaną do stylu wnętrza.

Na shareDecor znajdziesz również kategorię dekoracje okolicznościowe, w której znajdują się dekoracje na różne tematyczne imprezy (np. wieczory panieńskie, śluby czy babyshower).

3. Żyj modnie i zero-waste

Nawet mała zmiana otoczenia ma bardzo duży wpływ zarówno na samopoczucie jak i kondycję mózgu. Dzięki shareDecor, ta zmiana jest dobra również dla naszej planety oraz Twojego portfela. Jeżeli wymieniasz się całymi zestawami dekoracji oszczędzisz również czas potrzebny na wyszukiwanie elementów wystroju wnętrza. To co? Zaczynamy? Wyszukuj dekoracje, które Ci się podobają i wymieniaj się z innymi użytkownikami.

To nic nie kosztuje.